top of page

Piirdeadade paigaldus

Teostame aialahendused vastavalt teie soovidele ning ideedele. Piirdeaia valikul tuleks arvestada ümbritseva keskkonna, hoone ning naabrite piiretega.
Võrkaiad
Võrkaiad on üks soodsamatest  ja kiiremini paigaldavatest aiatüüpidest, ilmastikukindel ning sobib hästi suurte territooriumite piiramiseks. Võrkaedade valikus on keevisvõrk ja punuvōrk, mis erinevad peamiselt struktuuri poolest.Võrkaia tugevus sõltub võrgusilma suurusest ning traadi paksusest , mida saab valida vastavalt soovidele.
Puitaiad
Puitaed on valdavalt enamlevinud aiatüüpe, mis on ideaalne valik, kui soovitakse privaatsust ning kaitset müra ja tuule eest. Ehitusel kasutatakse peamiselt immutatud või värvitud aialippe.Puitaed jaguneb vertikaalseks ja horisontaalseks puitaiaks , kuid on olemas veel erinevaid lahendusi.Vastavalt aia kujule , värvile ning lahendusele on võimalus luua hubane kooskõla teie eramu või hooviga.
Paneelaiad
Paneelaiad ehk keevispaneelaiad on loomult palju tugevamad kui võrkaiad ning neid on  tunduvalt lihtsam ja mugavam taastada. Sobivad ideaalselt aladele kus soovitakse takistada üleronimist .Paneelid kinnituvad nelikantpostide külge ning võimalik on valida erinevate värvuste ja tugevuste vahel .
Metallaiad
Metallaed, ehk varbaed on üks kallimaid , kuid vastupidavamaid ja soliidsemaid aiatüüpe. Kvaliteetne metallaed peab vastu aastakümneid, on ronimis- ja ilmastikukindel. Metallaedasid on võimalik valmistada vastavalt teie soovidele.
Koeraaedikud
Koeraaediku ehitusel tuleb arvesse võtta koera iseloomu , suurust ning aedikus viibimise aega. Aediku ehituseks sobib ideaalselt paneelaia lahendus. Kõrgus peab olema vähemalt võrdne selles peetava koera kahekordse pikkusega rinnakust kuni sabajuureni. Kui samas puuris peetakse mitut koera, määratakse puuri kõrgus suurima koera järgi.
Eritüüpi aialahendused
Teostame töid eritüüpi aialahendustele, kus soovid on spetsiiflised või fantaasiarikkad.  

KÜSI JULGELT HINNAPAKKUMIST !

IMG_4803.jpg
Oma kogemuste jooksul oleme kokku puutunud paljude erinevate aiatüüpide ja erinevate projektidega ,kus oleme saavutanud kliendi soovidele tuginedes meelepärased lahendused.
bottom of page